• Dagmar Vašáková

    Vrba

    No.: 2369

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 20:03

    lept, 1989, 64,5 x 49,5 cm, sign. PD Dagmar Vašáková 89, č. 24/60, při levém okraji na několika místech natrženo, mírně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Dagmar Vašáková

    Bolest

    No.: 2370

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 20:04

    lept, 1989, 65 x 49,5 cm, sign. PD Dagmar Vašáková 89, č. 19/100, mimo tisk mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Most

    No.: 2371

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 20:05

    dřevoryt, 1914, 13,8 x 14,5 cm, Příloha XIX. Veraikon 1914, svazek IV. a V., horní rohy papíru pokrčené, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of …

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • František Vlach

    Krocení koně

    No.: 2372

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 20:06

    litografie, 30,8 x 41,2 cm, papír u pravého okraje lehce ušpiněn, pravý dolní roh pokrčený, u horního okraje papír lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Eva Vlasáková

    Labyrint srdce I.

    No.: 2373

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 20:07

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Eva Vlasáková

    To jsem já, která mluví k nám

    No.: 2374

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 20:08

    lept, 59 x 50 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. 19/35, při levém horním okraji přeložený papír, papír mírně ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Muzika, C. Rayne

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Ilona Vodochodská

    (1961)

    Postavy

    No.: 2375

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 20:09

    litografie, 27,5 x 46 cm, sign. PD Ilona Vodochodská 89, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Pták

    No.: 2376

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 20:10

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • A. von Schreibenhof

    Schloss in Oberlentensdorf

    No.: 2377

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 20:11

    linoryt, 14,9 x 21,7 cm, sign. PD A. v. Schreibenhof, papírová pasparta, LD original Linoschnitt, okraje lehce od tiskařské barvy, v rozích pokrčeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Olga Vychodlilová

    Netřesk

    No.: 2378

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 20:12

    lept, akvatinta, 32 x 25 cm, sign. PD Olga Vychodilová, č. 52/100, pravý okraj zažloutlý, na jednom místě politý, papír mírně ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)