Dagmar Vašáková
Vrba
Položka č.: 2369Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:03
lept, 1989, 64,5 x 49,5 cm, sign. PD Dagmar Vašáková 89, č. 24/60, při levém okraji na několika místech natrženo, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Dagmar Vašáková
Bolest
Položka č.: 2370Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:04
lept, 1989, 65 x 49,5 cm, sign. PD Dagmar Vašáková 89, č. 19/100, mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Most
Položka č.: 2371Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:05
dřevoryt, 1914, 13,8 x 14,5 cm, Příloha XIX. Veraikon 1914, svazek IV. a V., horní rohy papíru pokrčené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu …
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Vlach
Krocení koně
Položka č.: 2372Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:06
litografie, 30,8 x 41,2 cm, papír u pravého okraje lehce ušpiněn, pravý dolní roh pokrčený, u horního okraje papír lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Eva Vlasáková
Labyrint srdce I.
Položka č.: 2373Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:07
lept, kombinovaná technika, 1998, 36,5 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková 1998, č. 2/35, mírně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Eva Vlasáková
To jsem já, která mluví k nám
Položka č.: 2374Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:08
lept, 59 x 50 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. 19/35, při levém horním okraji přeložený papír, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ilona Vodochodská
(1961)
Postavy
Položka č.: 2375Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:09
litografie, 27,5 x 46 cm, sign. PD Ilona Vodochodská 89, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Pták
Položka č.: 2376Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:10
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
A. von Schreibenhof
Schloss in Oberlentensdorf
Položka č.: 2377Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:11
linoryt, 14,9 x 21,7 cm, sign. PD A. v. Schreibenhof, papírová pasparta, LD original Linoschnitt, okraje lehce od tiskařské barvy, v rozích pokrčeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Olga Vychodlilová
Netřesk
Položka č.: 2378Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:12
lept, akvatinta, 32 x 25 cm, sign. PD Olga Vychodilová, č. 52/100, pravý okraj zažloutlý, na jednom místě politý, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)