Jaroslav Štika

(1906-1940)

bratr grafika Karla Štiky, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Tanečnice

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    tužka, akvarel, papír, 61 x 45 cm, rám, monogram DU, rám dole poškozený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)