Jaroslav Štika
(1906-1940)bratr grafika Karla Štiky, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Tanečnice
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
tužka, akvarel, papír, 61 x 45 cm, rám, monogram DU, rám dole poškozený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)