Martin Salajka
(1981)žák prof. M. Rittsteina; malíř; studoval propagační grafiku a výtvarnictví u K. Mikela a užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u M. Maliny na SUPŠ v Uherském Hradišti a na FaVU VUT v Brně (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2004, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2004)
Martin Salajka
(1981)
Hnízdo
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.917 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2023, rám, Martin Salajka je jedním z nejvýraznějších představitelů současné expresivní malby. Studium absolvoval na FVU v Brně u P. Veselého a na AVU v Praze v ateliéru M. Rittsteina. Vystavoval na několika kolektivních výstavách v Čechá…
Aktuální cena: 70.000 CZK (2.917 €)