Martin Salajka

(1981)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Hnízdo

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.917 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2023, rám, Martin Salajka je jedním z nejvýraznějších představitelů současné expresivní malby. Studium absolvoval na FVU v Brně u P. Veselého a na AVU v Praze v ateliéru M. Rittsteina. Vystavoval na několika kolektivních výstavách v Čechá…

    Aktuální cena: 70.000 CZK (2.917 €)