Martin Salajka
(1981)
Hnízdo
No.: 136Auction price: 70.000 CZK (2.917 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2023, rám, Martin Salajka je jedním z nejvýraznějších představitelů současné expresivní malby. Studium absolvoval na FVU v Brně u P. Veselého a na AVU v Praze v ateliéru M. Rittsteina. Vystavoval na několika kolektivních výstavách v Čechá…
Current price: 70.000 CZK (2.917 €)