Ladislav Zívr
(1909-1980)
Položka č.: 125Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
tuš, akvarel, papír, 1979, 41 x 27 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)