Ladislav Zívr

(1909-1980)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    tuš, akvarel, papír, 1979, 41 x 27 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)