Ladislav Zívr
(1909-1980)
No.: 125Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
tuš, akvarel, papír, 1979, 41 x 27 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Skupina 42
Current price: 10.000 CZK (417 €)