Ladislav Zívr

(1909-1980)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    No.: 125

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    tuš, akvarel, papír, 1979, 41 x 27 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Skupina 42

    Current price: 10.000 CZK (417 €)