Kamil Lhoták
Ex Libris Kamil Lhoták
Položka č.: 269Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
serigrafie, 7 x 9,5 cm, sign. PD K. Lhoták, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Kamil Lhoták
Letadlo nad Řípem
Položka č.: 270Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
serigrafie, 12 x 14,5 cm, monogr. PD K. L., rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Kamil Lhoták
Notový part
Položka č.: 271Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
lept, 1953, 11,4 x 16 cm, sign. PD Kamil Lhoták, rám, Kamil Lhoták byl významný český malíř, grafik a ilustrátor, jehož osobitý umělecký rukopis významně ovlivnil české moderní malířství 20. století. Byl jedním ze zakládajících členů Skupiny 42. Jeho dílo se stalo rozpoznatelným napříč širokou veřej…
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)