Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Ex Libris Kamil Lhoták

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    serigrafie, 7 x 9,5 cm, sign. PD K. Lhoták, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Kamil Lhoták

    Letadlo nad Řípem

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    serigrafie, 12 x 14,5 cm, monogr. PD K. L., rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Kamil Lhoták

    Notový part

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    lept, 1953, 11,4 x 16 cm, sign. PD Kamil Lhoták, rám, Kamil Lhoták byl významný český malíř, grafik a ilustrátor, jehož osobitý umělecký rukopis významně ovlivnil české moderní malířství 20. století. Byl jedním ze zakládajících členů Skupiny 42. Jeho dílo se stalo rozpoznatelným napříč širokou veřej…

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)