Kamil Lhoták
Ex Libris Kamil Lhoták
No.: 269Auction price: 500 CZK (21 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
serigrafie, 7 x 9,5 cm, sign. PD K. Lhoták, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 500 CZK (21 €)
Kamil Lhoták
Letadlo nad Řípem
No.: 270Auction price: 600 CZK (25 €)
serigrafie, 12 x 14,5 cm, monogr. PD K. L., rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 600 CZK (25 €)
Kamil Lhoták
Notový part
No.: 271Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
lept, 1953, 11,4 x 16 cm, sign. PD Kamil Lhoták, rám, Kamil Lhoták byl významný český malíř, grafik a ilustrátor, jehož osobitý umělecký rukopis významně ovlivnil české moderní malířství 20. století. Byl jedním ze zakládajících členů Skupiny 42. Jeho dílo se stalo rozpoznatelným napříč širokou veřej…
Current price: 50.000 CZK (2.084 €)