Karel Novák

(1915-2006)

  • Karel Novák

    (1915-2006)

    Pražský hrad v noci

    Položka č.: 297

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    olej, karton, 50 x 70 cm, sign. PD Novák K., rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Obrovského, K. Mináře, B. Slánského, O. Stefana, V. V. Štecha a Josefa Zrzavého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)