Karel Novák
(1915-2006)
Pražský hrad v noci
Položka č.: 297Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
olej, karton, 50 x 70 cm, sign. PD Novák K., rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Obrovského, K. Mináře, B. Slánského, O. Stefana, V. V. Štecha a Josefa Zrzavého na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)