František Xaver Naske

(1884-1959)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Dáma v turbanu

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    olej, dřevo, 44 x 33 cm, sign. PD FNaske, rám, v dřevěném podkladu četné drobné prasklinky, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)