František Xaver Naske
(1884-1959)
Dáma v turbanu
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
olej, dřevo, 44 x 33 cm, sign. PD FNaske, rám, v dřevěném podkladu četné drobné prasklinky, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)