František Xaver Naske
(1884-1959)
Dáma v turbanu
No.: 112Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
olej, dřevo, 44 x 33 cm, sign. PD FNaske, rám, v dřevěném podkladu četné drobné prasklinky, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. B. Roubalik at the Academy of Fine Artists in Prague, member of the JUV
Current price: 2.000 CZK (84 €)