František Xaver Naske

(1884-1959)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Dáma v turbanu

    No.: 112

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    olej, dřevo, 44 x 33 cm, sign. PD FNaske, rám, v dřevěném podkladu četné drobné prasklinky, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. B. Roubalik at the Academy of Fine Artists in Prague, member of the JUV

    Current price: 2.000 CZK (84 €)