Jakub Stretti
(1967)
Shovívavý stín
Položka č.: 283Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J. Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř a restaurátor malířských děl, který pochází z významné umělecké rodiny Strettiů. Studiem výtvarného umění se zabýval od mládí – po absolvování Střední odborné školy výtvarné na Hollarově náměstí v Praze po…
Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)