Jakub Stretti

(1967)

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Shovívavý stín

    No.: 283

    Auction price: 49.000 CZK (2.042 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J. Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř a restaurátor malířských děl, který pochází z významné umělecké rodiny Strettiů. Studiem výtvarného umění se zabýval od mládí – po absolvování Střední odborné školy výtvarné na Hollarově náměstí v Praze po…

    Current price: 49.000 CZK (2.042 €)