Jakub Špaňhel
(1976)
Baletky (Degas)
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
akryl, plátno, 2021, 100 x 80 cm, sign. vzadu Jakub Špaňhel 2021, přiložen autorský certifikát, malíř Jakub Špaňhel je jedna z nejvýraznějších postav současné české výtvarné scény. Ve svých obrazech zobrazuje věci, zvířata i portréty osob na hraně mezi konkrétním zobrazením a abstrakcí. Výrazným prv…
Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)