Jakub Špaňhel
(1976)
Baletky (Degas)
No.: 58Auction price: 150.000 CZK (6.250 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
akryl, plátno, 2021, 100 x 80 cm, sign. vzadu Jakub Špaňhel 2021, přiložen autorský certifikát
Current price: 150.000 CZK (6.250 €)