Jakub Špaňhel

(1976)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Baletky (Degas)

    No.: 58

    Auction price: 150.000 CZK (6.250 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    akryl, plátno, 2021, 100 x 80 cm, sign. vzadu Jakub Špaňhel 2021, přiložen autorský certifikát

    Current price: 150.000 CZK (6.250 €)