Josef Ullmann
(1870-1922)
Kamenný přívoz u Prosečnice
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
olej, karton, 1914, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Ullmann 1914, rám, vzadu ve výřezu autorsky název, vzadu razítko Vadamo Galerie Praha, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, dílo známého krajináře, který studoval nejprve na mnichovské Akademii, později u M. Pirnera a J. Mařáka na pražské Aka…
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)