Josef Ullmann

(1870-1922)

  • Josef Ullmann

    (1870-1922)

    Kamenný přívoz u Prosečnice

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    olej, karton, 1914, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Ullmann 1914, rám, vzadu ve výřezu autorsky název, vzadu razítko Vadamo Galerie Praha, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, dílo známého krajináře, který studoval nejprve na mnichovské Akademii, později u M. Pirnera a J. Mařáka na pražské Aka…

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)