Josef Ullmann
(1870-1922)
Kamenný přívoz u Prosečnice
No.: 106Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
olej, karton, 1914, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Ullmann 1914, rám, vzadu ve výřezu autorsky název, vzadu razítko Vadamo Galerie Praha, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)