Josef Ullmann

(1870-1922)

  • Josef Ullmann

    (1870-1922)

    Kamenný přívoz u Prosečnice

    No.: 106

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    olej, karton, 1914, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Ullmann 1914, rám, vzadu ve výřezu autorsky název, vzadu razítko Vadamo Galerie Praha, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)