Václav Bláha
(1949)studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15; malíř, grafik; od obrazů, ve kterých se odráží ve figurativním zobrazení mechanismy lidských kontaktů přes "estetiku ošklivosti" dospěl k expresivním tendencím ve své početné tvorbě (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Václav Bláha
Surfař
Položka č.: 274Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
litografie, 2021, 61 x 87 cm, sign. DU V. Bláha 2021, A. T., studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Václav Bláha
Posedlost
Položka č.: 275Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
barevná litografie, 2022, 51 x 75 cm, sign. DU V. Bláha 2022, A. T., studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)