Augustin Satra

(1877-1909)

  • Augustin Satra

    (1877-1909)

    Břízy v krajině

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    olej, lepenka, 25,5 x 33,5 cm, sign. PD Aug. Satra, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Augustin Satra

    (1877-1909)

    Od Hrdlořez

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    olej, lepenka, 1906, 21,5 x 32 cm, sign. LD A. Satra, rám, na zadní straně popsáno: poznámky o zakoupení obrazu v r. 1957, 2x razítko J. U. C. Bedřich Kominík, rám mírně poškozen, signatura mírně setřená, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)