Augustin Satra
(1877-1909)
Břízy v krajině
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
olej, lepenka, 25,5 x 33,5 cm, sign. PD Aug. Satra, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Augustin Satra
(1877-1909)
Od Hrdlořez
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
olej, lepenka, 1906, 21,5 x 32 cm, sign. LD A. Satra, rám, na zadní straně popsáno: poznámky o zakoupení obrazu v r. 1957, 2x razítko J. U. C. Bedřich Kominík, rám mírně poškozen, signatura mírně setřená, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)