Augustin Satra
(1877-1909)
Břízy v krajině
No.: 108Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
olej, lepenka, 25,5 x 33,5 cm, sign. PD Aug. Satra, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Augustin Satra
(1877-1909)
Od Hrdlořez
No.: 109Auction price: 12.000 CZK (500 €)
olej, lepenka, 1906, 21,5 x 32 cm, sign. LD A. Satra, rám, na zadní straně popsáno: poznámky o zakoupení obrazu v r. 1957, 2x razítko J. U. C. Bedřich Kominík, rám mírně poškozen, signatura mírně setřená, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 12.000 CZK (500 €)