Chava Pressburger
Položka č.: 384Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)