František V. Voborský

(1906-1984)

  • František V. Voborský

    (1906-1984)

    Tancovačka

    No.: 114

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    akvarel, tuš, papír, 39 x 69 cm, sign. PD Voborský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)