Jiří Havlík
Postavy
No.: 279Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
olej, karton, 1993, 80 x 60 cm, sign. LD Havlík 8.8. 93, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 15.000 CZK (625 €)