Pravoslav Sovák

(1926-2022)

  • Pravoslav Sovák

    (1926-2022)

    Položka č.: 343

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    litografie, 32 x 27 cm, sign. PD Sovák, zaskleno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)