Pravoslav Sovák
(1926-2022)
Položka č.: 343Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
litografie, 32 x 27 cm, sign. PD Sovák, zaskleno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)