Pravoslav Sovák

(1926-2022)

  • Pravoslav Sovák

    (1926-2022)

    No.: 343

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    litografie, 32 x 27 cm, sign. PD Sovák, zaskleno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)