Dorothea Blank

  • Dorothea Blank

    Landscape

    Položka č.: 374

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    olej, karton, 1969, 41 x 51,3 cm, sign. PD Dorothea Blank , rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)