Dorothea Blank
Landscape
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
olej, karton, 1969, 41 x 51,3 cm, sign. PD Dorothea Blank , rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)