Kurt Hallegger
(1901-1963)
Dáma
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
olej, plátno, 49 x 42 cm, sign. PD Hallegger, rám, přiložen doklad o koupi z roku 1997 Antikva Nova Kodl
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)