Kurt Hallegger

(1901-1963)

  • Kurt Hallegger

    (1901-1963)

    Dáma

    No.: 111

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    olej, plátno, 49 x 42 cm, sign. PD Hallegger, rám, přiložen doklad o koupi z roku 1997 Antikva NoVa Kodl

    Current price: 3.000 CZK (125 €)