Kurt Hallegger
(1901-1963)
Dáma
No.: 111Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
olej, plátno, 49 x 42 cm, sign. PD Hallegger, rám, přiložen doklad o koupi z roku 1997 Antikva NoVa Kodl
Current price: 3.000 CZK (125 €)