Zdeněk Sklenář
(1910-1086)
Pocta Arcimboldovi
No.: 179Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
bibliofilie, 5x orig. sign. litografie a úprava Zd. Sklenář, vyd. Mladá fronta, Praha, 1969, ex. 29/300 na ručně čerpaném papíru Losín, jako druhý svazek edice Blíženci, volné listy v pův. ob., drobné skvrny na hřbetu ob., jinak velmi dobrý stav
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)