Zdeněk Sklenář

(1910-1086)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1086)

    Pocta Arcimboldovi

    No.: 179

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    bibliofilie, 5x orig. sign. litografie a úprava Zd. Sklenář, vyd. Mladá fronta, Praha, 1969, ex. 29/300 na ručně čerpaném papíru Losín, jako druhý svazek edice Blíženci, volné listy v pův. ob., drobné skvrny na hřbetu ob., jinak velmi dobrý stav

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)