Bedřich Feigl

(1885-1965)

  • Bedřich Feigl

    (1885-1965)

    U břehu

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    akvarel, papír, 46,5 x 35 cm, sign. LD Feigl, pravý horní roh lehce natržen

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)