Bedřich Feigl

(1885-1965)

  • Bedřich Feigl

    (1885-1965)

    U břehu

    No.: 209

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    akvarel, papír, 46,5 x 35 cm, sign. LD Feigl, pravý horní roh lehce natržen

    Current price: 9.000 CZK (375 €)