Dmitrij Kadrnožka

(1923-2022)

  • Dmitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Jaro

    Položka č.: 310

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    akvarel, papír, 52 x 43,5 cm, sign. PD, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)