Dmitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Jaro
Položka č.: 310Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
akvarel, papír, 52 x 43,5 cm, sign. PD, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)