Dmitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Jaro
No.: 310Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
akvarel, papír, 52 x 43,5 cm, sign. PD, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)