Jan Brádka

  • Jan Brádka

    Rumcajs, Manka a Cipísek

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    akvarel, tuš, papír, 1977, 53 x 40 cm, sign. PD Brádka 77, rám, Narozen 1949 ve Slaném. Výtvarník, malíř, kreslíř, počítačový grafik, fotograf a designér. Vystudoval strojní průmyslovku., rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)