Jan Brádka
Rumcajs, Manka a Cipísek
No.: 316Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
akvarel, tuš, papír, 1977, 53 x 40 cm, sign. PD Brádka 77, rám, Narozen 1949 ve Slaném. Výtvarník, malíř, kreslíř, počítačový grafik, fotograf a designér. Vystudoval strojní průmyslovku., rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)