Zdeněk Raiser
(1935-2025)
František Běhounek a generál Nobile míjejí severní pól
Položka č.: 378Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
olej, sololit, 2020, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 20, pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajíma…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)