Zdeněk Raiser

(1935-2025)

  • Zdeněk Raiser

    (1935-2025)

    František Běhounek a generál Nobile míjejí severní pól

    No.: 378

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    olej, sololit, 2020, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 20, pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajíma…

    Current price: 7.000 CZK (292 €)