Věra Venclová
Cyklisti
No.: 387Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
olej, deska, 2000, 33 x 24 cm, sign. PD Věra V. 2000, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)