Arnošt Folprecht
(1902-1977)
Podvečer ve městě (Na Kampě?)
Položka č.: 296Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
olej, plátno, 1968, 35 x 59 cm, sign. PD Folprecht, rám, na zadní straně štítek s popisem; obraz Arnošta Folprechta vyvolává silné pocity tajemna díky své tmavé, tlumené barevné paletě s kontrastními světlejšími tóny. Dynamická kompozice s rozmazanou siluetou uprostřed ukazuje osamělou postavu kráče…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)