Arnošt Folprecht

(1902-1977)

  • Arnošt Folprecht

    (1902-1977)

    Podvečer ve městě (Na Kampě?)

    No.: 296

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    olej, plátno, 1968, 35 x 59 cm, sign. PD Folprecht, rám, na zadní straně štítek s popisem; obraz Arnošta Folprechta vyvolává silné pocity tajemna díky své tmavé, tlumené barevné paletě s kontrastními světlejšími tóny. Dynamická kompozice s rozmazanou siluetou uprostřed ukazuje osamělou postavu kráče…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)