Lukáš Miffek

(1978)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Nebojte !

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek , žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)