Lukáš Miffek
(1978)
Nebojte !
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek , žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)