Rudolf Kremlička
(1886-1932)
Pan vrchní Patera z Unionky
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
tužka, papír, 1908, 36 x 22,5 cm, sign. PD R. Kremlička 1908, vlepeno v paspartě, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Rudolf Kremlička
(1886-1932)
Po koupeli
Položka č.: 362Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
litografie, 33,5 x 27,5 cm, sign. PD Kremlička, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Rudolf Kremlička
(1886-1932)
Toaleta
Položka č.: 363Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 17,5 x 14 cm, sign. PD Kremlička, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)