Rudolf Kremlička

(1886-1932)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Pan vrchní Patera z Unionky

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    tužka, papír, 1908, 36 x 22,5 cm, sign. PD R. Kremlička 1908, vlepeno v paspartě, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Po koupeli

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    litografie, 33,5 x 27,5 cm, sign. PD Kremlička, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Toaleta

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    litografie, 17,5 x 14 cm, sign. PD Kremlička, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)