Rudolf Kremlička

(1886-1932)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Pan vrchní Patera z Unionky

    No.: 196

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    tužka, papír, 1908, 36 x 22,5 cm, sign. PD R. Kremlička 1908, vlepeno v paspartě

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Po koupeli

    No.: 362

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    litografie, 33,5 x 27,5 cm, sign. PD Kremlička

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Toaleta

    No.: 363

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    litografie, 17,5 x 14 cm, sign. PD Kremlička

    Current price: 2.000 CZK (84 €)