Helena Wernischová

  • Helena Wernischová

    No.: 385

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    olej, plátno, 1992, 100 x 81 cm, sign. LD Wernischová 1992, rám, na malbě místy drobná krakeláž, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)