Xénia Hoffmeisterová
Sen v seně č. 333
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
akryl, plátno, 2025, 42 x 40 cm, sign. vzadu XH, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)