Xénia Hoffmeisterová

  • Xénia Hoffmeisterová

    Sen v seně č. 333

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    akryl, plátno, 2025, 42 x 40 cm, sign. vzadu XH, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)