Xénia Hoffmeisterová
Sen v seně č. 333
No.: 140Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
akryl, plátno, 2025, 42 x 40 cm, sign. vzadu XH
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)