Rudolf Lexa
(1915-2003)
Na samotě
No.: 212Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
olej, karton, 1941, 53 x 65 cm, sign. PD R. Lexa a na zadní straně Rudolf Lexa 1941, rám, na zadní straně popsáno autorem, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)