Rudolf Lexa

(1915-2003)

  • Rudolf Lexa

    (1915-2003)

    Na samotě

    No.: 212

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    olej, karton, 1941, 53 x 65 cm, sign. PD R. Lexa a na zadní straně Rudolf Lexa 1941, rám, na zadní straně popsáno autorem, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)