Alois Kirnig

(1840-1911)

  • Alois Kirnig

    (1840-1911)

    Borovice v krajině

    No.: 293

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    olej, malířská lepenka, 1895, 45 x 33,5 cm, sign. PD A. Kirnig 1895, rám, Česko-německý malíř, kreslíř a ilustrátor. Po studijních cestách v Německu a Itálii si v r. 1866 otevřel vlastní krajinářskou školu. Za náměty pro svoji krajinářskou tvorbu často putoval po Čechách. Známé jsou jeho obrazy z Mě…

    Current price: 8.000 CZK (334 €)