Karel Chaba

(1925-2009)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Vchod do Vrtbovské zahrady

    No.: 67

    Auction price: 80.000 CZK (3.334 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    olej, plátno, 1987, 60 x 50 cm, sign. LD Chaba, rám, Karel Chaba byl český malíř-autodidakt, který se vzdělával soukromě a po celý život si zachoval tvůrčí nezávislost – nikdy se neřadil k žádnému výtvarnému spolku. Ve své tvorbě kladl důraz na intuici, osobní prožitek a svobodný výraz. Významné mí…

    Current price: 80.000 CZK (3.334 €)